HTML

Spuri SC blogoldala

A Spuri SC amatőr futó, úszó és triatlon klub blogoldala... Friss információk az egyesületről, versenyekről és a tagokról... Tervek, célok, eredmények, versenybeszámolók meg ami még eszünkbe jut.

Kiemelt bejegyzések

Rovatok

XXV. Vasi Vasember, rövidtávú triatlon OB

2009.07.20. 12:44 veresur

Ezúttal az immáron seniorrá lett Veres Gábor képviselte a Spuris színeket, az elképesztő ítéletidőben is állva a sarat (meg a jeget meg az esőt meg a szupercsúszós díszkövet meg a nemamatőrnekvaló rengeteg kanyart).

A 2.38.17-es befutóidő a senior 1-ben a 15. helyet jelentette, meg a rövid távon új egyéni csúcsot.

Sipos Andi is ott volt és természetesen nyerte a női senior 3-t (3.01.01), Bakó Móniról viszont semmit se tudunk azon kívül, hogy az eredménylista alapján a vízből még kijött, reméljük minden rendben...