HTML

Spuri SC blogoldala

A Spuri SC amatőr futó, úszó és triatlon klub blogoldala... Friss információk az egyesületről, versenyekről és a tagokról... Tervek, célok, eredmények, versenybeszámolók meg ami még eszünkbe jut.

Kiemelt bejegyzések

Rovatok

Generali futógála – avagy az edző megmutatja 2

2010.06.01. 15:10 veresur

Alcím: és a versenyzők követik a jó példát :)

Nos, úgy tűnik ez már csak így megy minálunk... Tavaly augusztusban Judy mutatta meg, hogyan kell senyorba bajnokságot nyerni, idén futóedzőnk, Kiss Melinda vette át a kezdeményezést, és nyerte meg a Generali Futógála 10 km-es versenyszámát.

Melinda végig vezetve, magabiztosan és főleg gyorsan futva, bőven negyven percen belüli eredménnyel nyert (38:48).

Persze a többi indulónkról se feledkezzünk meg: ott volt Tóth Csaba, 46:12-es eredménye igazán jó, Bakó Móni aki információink szerint idén az atlétika felé is kacsingat, Mészáros Zoli aki a négyperces álomhatárt feszegeti mostanában...